צילומי ניו בורן

אייקון-תמונה
Newborn3

צילום ניובורן

הרכות הממיסה העוטפת אותנו עם לידת התינוק החדש, ההתרגשות והשמחה, מחליפה את מקומה תוך כמה חודשים לפעוט חי, שמח חייכן ומשתובב.
כולנו רוצים לשמור את רגעי הרכות המדהימים האלו, את הרכות, הנינוחות. הרגעים המרגשים הללו של הלידה החמימה לימים שיבואו, אז איך מנציחים את הרגעים הללו לנצח?
הכירו את הדרך המנצחת לשמר את הרגעים המדהימים הללו, תמונות ניו בורן - צילומי תינוקת, תמונות שהן ממש כאלה - רכות וממיסות.

ניו בורן

רגע, רגע, מה זה צילומי ניו בורן?

צילומי ניו בורן – הם צילומי תינוקות נולדים עד שבועיים אחרי הלידה.
הצילומים הללו שונים מכל סוגי הצילומים שאתם מכירים: יש להם מיקום אחר (סטודיו חמים ומצויד, גם בכורסת הנקה) ונוכחות שונה. עם הציוד המיוחד של צילומי הניו בורן והסגנון הייחודי של הצילומים, תמונות הרך המולד משקפות ומנציחות את הרכות והשלמות של התינוקות ברגעים הללו. בצילומים ניו בורן אנו מצטיידים בבגדים מיוחדים העוטפים את התינוק במרקמים רכותיים ותחושתיים וברקעים ואביזרים ציוריים וחלומיים, כדי להעביר את ההשראה המיוחדת והמפנקת של תינוק החדש

צלמת מומחית עבור צילומי ניו בורן לא רק תצלם את התינוק החדש, צלמת מומחית לצילומי ניו בורן תגיש לכם מבחר סגנונות לתמונות עבור צילומי התינוקות, תגוון ברקעים השונים ובסגנונם ותיטיב לשלב את בני המשפחה לתמונות מופת שיישאו בליבכם לנצח: את הרכות הממיסה, המתיקות, היופי האגדי והשלמות הטהורה של הרך הנולד, וכל זה בשעת כיף וחוויה לכל המשפחה.

ילדתי לפני חודש, אפשר לקבוע צילומי ניו בורן?

אפשר להצטלם בשמחה, אך אלו לא יהיו 'צילומי ניו בורן'. צילומי תינוקות נערכים עד שבועיים לאחר הלידה, ולמה?

בצילומי התינוקות אנו אוהבים להנציח את הרכות הבראשיתית, את השינה, השלווה, המבט הלא ערני והלא מתבונן של הנולדים, את הכיווץ וההתכנסות התמידית והתנוחה הרכה, וכל זה, קיים רק אצל תינוקות עד גיל שבועיים לערך. החל מגיל שבועיים לרוב התינוקות כבר מתרגלים לעולמנו הקט והם מתחילים להיעשות ערניים יותר ותזזיתיים יותר, הם לא תמיד יישארו בתנוחה בה הצבנו אותם, כמו בשבועיים הראשונים שלאחר הלידה. לאחר גיל שבועיים, התינוקות יחלו ימקדו מבט, יתמוסס המבט החולמני והם יעשו ערניים ותזזיים יותר.

אז כדי לשמור את הקסם הבראשיתי הזה בשבילכם - זכרו להזמין צילומי ניו בורן, כמה שיותר מהר, עד שבועיים לאחר הלידה.

ומה עם הברית בנוגע לצילומי תינוקות?

אכן. מומלץ לבצע צילומי ניו בורן טרם הברית, שאז התינוק רגוע יותר, אך אפשרי גם לעשות זאת כיומיים לאחר הברית ועד שבועיים לאחר הלידה.

צילום תינוקות

איזה סגנון צילומים תעדיפו?

כדי לדעת  סגנון צילומים תעדיפו לצילומי ניו בורן ואילו אפשרויות קיימות לכך, צלמת מקצועית עבור צילומי הרך הנולד תאפשר לכם לבחור את הצילומים שתאהבו ותעדיפו עבור צילומי תינוקות מתוך מבחר גדול של דוגמאות. תוכלו לצפות בדוגמאות של תמונות שתגיש לכם הצלמת, בתנוחות, ברקעים, בסגנונות ובעולמות האהובים עליכם, וכך תכוונו את הצלמת לסגנון הצילומים שתעדיפו.

במקביל, הצלמת מתפקידה גם לשאול אתכם ולכוון אתכם לבחירה המועדפת על צילומי ניו בורן, מתוך התמחותה והיכרותה בשלל האפשרויות. תוכלו אפילו עוד טרם הלידה להתכונן לתמונות שתבחרו: הציצו בדוגמאות לתמונות ניו בורן של צלמות ורשמו לעצמכם מה חשוב לכם: צילום עם המשפחה, תמונות אגדתיות וציוריות, רקע כפרי או דווקא מלאכותי וסוער, צבעוני או רך וענוג. את כל אלו תוכל לתעד עבורכם צלמת איכותית ומקצועית.

צלמת מעולה ומקצועית לתחום גם תדריך אתכם: מה להביא צילומים, כיצד להתכונן לצילומים, מי יוכל לבוא (גם הסבתא?) ומתי כדאי להאכיל את התינוק.

האם אפשר לעשות כבר צילומי משפחה?

כן. המשפחה שלכם כבר גדלה זו הזדמנות נהדרת לערוך צילומי משפחה יחד עם צילומי הניו בורן. לראות את ההתרגשות בעיניים המלווה את האחים, את האהבה והנתינה ואת המשפחה הקטנה והיפה שלכם.

צילומי ניו בורן
צילומי ניובורן
צילומי ניובורן

קבעתם צילומי ניו בורן? - כל מה שחשוב לדעת לפני שמגיעים

זמן הצילום
לפני שתגיעו אל צילומי התינוקות חשוב שתדעו כמה זמן ייקחו הצילומים ומראש – בשבילכם.

ולמה? אמנם כשאנו מסתכלים באלבום ניו בורן של חברים או משפחה, נראה לנו שמשך הצילומים היה קצר ( "בסך עשר תמונות של התינוק בוודאי הצילומים ארכו דקות ספורות...") אך, כדאי שתדעו שזה לא ממש כך, זמן הצילומים יארך יותר ממה שנדמה לנו, וזה, בשל הרגישות להעמדת התינוק לתמונה בצורה שנוחה לכם (ולו) המשתנה באורכה. גם החלפת ציוד הצילום, האביזרים, כמו גם הלבשת התינוק, כל אלו אורכים זמן. אם כן, התמונות המדהימות, שצילומי הניו בורן יעשו עבורכם דורשים מומחיות ו-זמן, של כשעתים לסשן בממוצע, בהתאם לסך התמונות.

צלמת טובה תשערך עבורכם באופן מדויק ונח כמה זמן יארכו הצילומים, כך שתוכלו להיערך לכך בהתאם.

סבלנות
סבלנות חברים, סבלנות! סשן התמונות לצילומי ניו בורן, עם כל הכיף הכלול בו (והוא כיף וחוויה משפחתית קסומה שלא כדאי לוותר עליה) ידרוש ממכם, ובעיקר מהאב הטרי - סבלנות. אז, האזרו בסבלנות וכך תגלו עוד חוויה משפחתית קסומה.

מי מגיע לצילומים?
זה תלוי לגמרי בכם כמובן. באופן עקרוני יכולים להגיע לצילומים כל בני המשפחה המעוניינים להשתתף בצילומי הניו בורן. רק שימו לב, היערכו לכך מראש ועדכנו את הצלמת מי יגיע. אם אתם רוצים ששאר הילדים יצטלמו זו אכן הזדמנות נהדרת לצילומים משפחתיים לאחר, יחד או בשילוב צילומי הניו בורן, ואולי גם הסבא והסבתא הנרגשים ישמחו להצטרף אל הצילומים. כאמור, חשוב לתכנן מראש כמה זמן (ותקציב) תקציבו לכל סגנון צילום ולכל מצולם יתכן ותעדיפו יותר צילומי ניו בורן, ויכול להיות שתבכרו יותר צילומי משפחה, אז פשוט, התכוננו לכך מראש.

חשוב להסביר לכל אחד מן המשתתפים בצילומים, מה בדיוק הולך להיות בצילומים ולתכנן מראש מי מצטלם ומתי (כך גם הסבתא תרגיש מוכנה ולא תיעלב אם תקבל מספר תמונות קצוב בשונה ממה שתכננה).

צלמת טובה תשמע מכם מראש מי מגיע, וכמה זמן תקציבו לכל אחד, והיא גם זו שתתמרן באופן נהדר ונחמד בין המשתתפים - כדי שכולם יצאו מרוצים.

אביזרים
כשאנו רואים תמונות ניו בורן של חברים או בני משפחה, אנו שמים לב לאבזור מיוחד והלבשה קסומה של התינוק ומיד שואלים את עצמנו - מהיכן נשיג את האביזרים הללו לצילום. ובכן, אצל צלמת מקצועית ומצוידת לצילומי ניו בורן אינכם צריכים להביא אבזור לצילומים או פרטי הלבשה, הצלמת, תקבל אתכם בסטודיו מאובזר ומצויד לצילומי תינוקות וגם תביא גם את כל האביזרים המדהימים לצילומים היפיפיים. האבזור יכלול רקעים, ציוד הלבשה, ואקססורייז כמו בובות, פרחים ספסלים, קופסאות וכל מה שאתם, אולי, כבר הספקתם להכיר שעושים את תמונות הניו בורן לWOW.

מתי נאכיל את התינוק?
כדאי להאכיל את התינוק עד שעה לפני ההגעה לצילומים.
למרות שלצלמת ניו בורן ניסיון רב בצילומים, בטיפול בתינוק ובהעמדת התינוק לצורך הצילומים בצורה בטוחה ורכה, כך שלא יפלוט, מומלץ להאכיל את התינוק כאמור כשעה לפני ההגעה לצילומי התינוקות, על מנת שהתינוק יהיה שבע ורגוע ונוכל להתפנות לצילומים בקלות ובנינוחות. בנוסף, במקרה הצורך, תיערך הפסקה במהלך הצילומים לצורך טיפול בתינוק, האכלתו, החלפתו, מנוחה קצרה של התינוק (ושל ההורים המקסימים) ועוד.

ואם כבר דיברנו על אוכל, אז גם אתם הורים יקרים, ובטח כשמדובר ביולדת טרייה, מומלץ להגיע לצילומים אחרי שאכלתם וישנתם טוב (בכל זאת עד כמה שהתאפשר עם תינוק חדש ומתוק) בלילה.

 

קיבלנו תמונות לבחירה, איזה כיף!

בחירת התמונות לאחר הצילומים נעשית על ידכם. הצלמת תשלח אליכם את תמונות הניו בורן לבחירה, טרם עיבוד, מתוך מבחר רחב של תמונות. לאחר שבחרתם את התמונות המועדפות עליכם מתוך המגוון, הצלמת היא תשפר אותן בעזרת התמחותה בעריכת תמונות, בהוספת אור ודגש בזוויות הנכונות, ברקעים ועוד. הצלמת תציע לכם אופציות שונות להדפסת התמונות.

אז מה נעשה עם צילומי התינוקות שבחרנו?

אלבום כמובן, אבל לא רק...
ניתן להדפיס מיני אלבום ניו בורן מתוק וקסום לסבים ולסבתות הגאים ואף לדודים. ניתן להפיק תמונות קנווס גדולות, יפיפיות ומרשימות לבחירה או מיני אלבומים לתצוגה על המדף.
אגב, כשמדובר בתמונות, השמים הם הגבול בנוגע לאפשרויות המוצרים ההדפסה ויש אינספור פרטים ומוצרים שתוכלו לשלב עם התמונות. תוכלו להתייעץ עם הצלמת איזה פריטים אפשר להדפיס עליהם.

צילומי ניו בורן – הזמינו עכשיו

חולמים על צילומי ניו בורן? הזמינו עכשיו סשן צילומים יפיפה.
לפרטים ולמידע נוסף, צלצלו אלינו.

צילומי ניו בורן
צילום תינוקות
צילום ניו בורן
צילום ניובורן
צילום ניו בורן