צילומי משפחה - מידע

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

צילומי משפחה בסטודיו

כל שנה אני מוצאת עצמי מחפשת מתנה מקורית לסבתות – ומה יותר מקורי מתמונה משפחתית של הבן / הבת והנכדים?

אני מקפידה על צילומים משפחתיים של משפחתי לפחות פעמיים בשנה: צמוד לראש השנה ולחג הפסח – כך אני "מכוסה" מבחינת מתנה לסבתות.

אם בחרתם לעשות את סשן צילומי משפחה שלכם סמוך לראש השנה, אתרים רבים מציעים "לוחות שנה" בגדלים שונים ובמחירים נוחים (בין 25 – 80 ₪) בהם כל מה שתצטרכו זה "לשתול" את התמונות שלכם.

תקפידו לקבוע את צילומי המשפחה שלכם פעם בשנה ובפעם הבאה שיבקשו בגן או בבית הספר להביא תמונה משפחתית עם כל בני המשפחה, את לא תעמדי ותחשבי לעצמך : "מהיכן אני משיגה צילום משפחתי?", לא תצטרכי לחטט בנייד בתקווה לשלוף משם תמונה שכולכם מופיעים בה – תהיי מוכנה מראש עם תמונה מקצועית היפה ביותר בגן / בית ספר.

צילומי משפחה הם הזדמנות לחוויה משותפת של המשפחה ומבוססים בעיקר על ספונטניות: תמונות של קפיצות ושיגועיים וכמו כן, תמונות מתונות יותר (תמונות רשמיות). נחלק את סשן צילומי משפחה תחילה לצילומים משפחתיים (כדי לתת ביטחון לילד) ורק אחר כך נעבור לצילומים רק של הילד / ילדים, רק עם האמא ורק עם האבא.

צילומי משפחה מתבצעים עם הרבה רגש, הקשבה לילד והכי חשוב סבלנות.

צילום משפחה בכלל וצילומי ילדים בפרט תלויים בשיתוף הפעולה של הילדים ולכן חשוב להגיע כאשר הילדים רעננים ושבעים. בבקשה אל תקבעו סשן בשעה שאתם יודעים שהילד אמור לישון. לא נרוויח את שיתוף הפעולה שלו ונקבל ילד רוטן.

צילומי משפחה

צילומי משפחה בטבע

צילומי משפחה בטבע מצולמים באזור חדרה או במטעים שמאחורי המושב שלי. בחירת המיקום תלוי העונות השנה והצימחיה.

 

צילומי משפחה המלצות

צילומי משפחה בים

צילום משפחתי בים הוא סשן בסיגנון חופשי או בשפה המקצועית "לייף סטייל". מה זה אומר? אתם תהיו מי שאתם ואנחנו נהיה שם לתעד את זה.

צילומי משפחה בים יכול להתאים לכם אם:

  • אתם אוהבים, נושמים, חולים, משוגעים על הים? ברגע שאתם רואים את המים הכחולים מפלס הרוח שלכם ממריא? בשניה שכף רגלכם מרגישה את החול החם והרטוב - החיוך לא יורד לכם מהפנים?אם התשובה לכל אלה היא כן - רוצו לקבוע תאריך כי שמחה פנימית אמיתית היא דבר הכי פוטוגני שיש!!
  •  אם אתם לא מרגישים בנוח עם המצלמה, מובכים כשאומרים לכם לחייך, לא יודעים מה לעשות עם הידיים והרגליים בשניה שאתם מבינים שמתעדים אתכם,
    או
    הילדים שלכם עם טמפרמנט שובב (כמו הילדים שלי)? הילדים צעירים מדי לקבל הוראות בימוי? הילדים ביישנים? - זה בדיוק מה שיעבוד!!

תציצו בתמונות שיש כאן אותם מוזמנים להתקשר ולקבל את כל הפרטים...

IMG_0804

צילומי משפחה בלבן

חלמתי, חשבתי, תיכננתי ודמיינתי את הסט הזה יותר משנה. סוף סוף הגעתי אל הנחלה ואני יכולה להגיד בראש מורם שהגשתי את החזון שלי - צילומי משפחה - הסט הלבן.

הסט של צילומי משפחה בלבן לא מצטלם בתוך הסטודיו אלא בחוץ, בגינה שלי.

באמצע הגינה נבנה במיוחד עבורי ועבורכם חופה לבנה מדהימה עם וילונות לבנים שמתעופפים עם כל משב רוח וזה מה שהופך את הבוק המשפחתי שלכם לייחודי ופוטוגני במיוחד.

חשוב לדעת שגם כאן, בצילומי משפחה בלבן אנחנו תלויים בשמש ובמזג האויר בפרט.

IMG_4220