צילומי משפחה

אייקון-תמונה

מידע

צילומי משפחה בסטודיו

כל שנה אני מוצאת עצמי מחפשת מתנה מקורית לסבתות – ומה יותר מקורי מתמונות של משפחה עם הנכדים?

אני מקפידה על צילומים משפחתיים לפחות פעמיים בשנה: צמוד לראש השנה ולחג הפסח – כך אני "מכוסה" מבחינת מתנה לסבתות וגם יש לי תמונות משפחה מושלמות לכל הזדמנות בה אצטרך להציג תמונות משפחתיות.

אם בחרתם לעשות את הצילומים שלכם סמוך לראש השנה, אתרים רבים מציעים "לוחות שנה" בגדלים שונים ובמחירים נוחים (בין 25 – 80 ₪) בהם כל מה שתצטרכו זה "לשתול" את תמונות של משפחה שלכם.

תמונות משפחה

תקפידו לקבוע את הצילומים שלכם פעם בשנה ובפעם הבאה שיבקשו בגן או בבית הספר להביא תמונה של משפחה עם כל בני הבית, את לא תעמדי ותחשבי לעצמך : "מהיכן אני משיגה תמונות משפחה שכולם נמצאים בה?", לא תצטרכי לחטט בנייד בתקווה לשלוף משם תמונה שכולכם מופיעים בה – תהיי מוכנה מראש עם תמונה מקצועית היפה ביותר בגן / בית ספר.

מוזמנים להציץ בגלרית צילומי משפחה בסטודיו

צילומי משפחה הם הזדמנות לחוויה משותפת של המשפחה ומבוססים בעיקר על ספונטניות: תמונות של קפיצות ושיגועיים וכמו כן, תמונות מתונות יותר (תמונות רשמיות). נחלק את הסשן תחילה לצילומים משפחתיים (כדי לתת ביטחון לילד) ורק אחר כך נעבור לצילומים רק של הילד / ילדים, רק עם האמא ורק עם האבא.

צילומי משפחה מתבצעים עם הרבה רגש, הקשבה לילד והכי חשוב סבלנות.

צילום משפחה בכלל וצילומי ילדים בפרט תלויים בשיתוף הפעולה של הילדים ולכן חשוב להגיע כאשר הילדים רעננים ושבעים. בבקשה אל תקבעו סשן בשעה שאתם יודעים שהילד אמור לישון. לא נרוויח את שיתוף הפעולה שלו ונקבל ילד רוטן.

צילומי משפחה
צילומי ניו בורן

צילומי משפחה בטבע

צילומי משפחה בטבע מצולמים באזור חדרה או במטעים שמאחורי המושב שלי. בחירת המיקום תלוי העונות השנה והצימחיה.

תמונות של משפחה

אם הילדים שלכם אוהבים מרחבים לרוץ בהם.

אם אתם מתחברים לתמונות טבעיות בהם אתם לא מסתכלים למצלמה.

אם יש לכם בעלי חיים שתירצו לשלב בתמונות.

צילומי משפחה בטבע יכול להתאים לכם כמו כפפה ליד.

צילומי משפחה בטבע מצלמים ביער המאופיין בעצים גבוהים והחלק האהובה עלי שהם ירוקים לאורך כל השנה. צבעי העלים הירוקים בשעה ספציפית של היום מקבלים גוונים צהבהבים יותר, מה שהופך את תמונות משפחה שלכם לגוון חם יותר.

ההבדל המרכזי הוא בעונות השנה.

אם בחרתם לעשות את צילומי משפחה שלכם בחורף או באביב, גם האדמה תהיה מלאה בפריחת דשא ירוק ואילו אם בחרתם לצלם בקיץ או בסתיו, האדמה יבשה, מה שיהפוך את התמונה לזהובה יותר.

אין כאן נכון או לא נכון, פשוט ענין של טעם והעדפה אישית.

נקודה נוספת היא לגבי שעות הצילום כאשר עושים את צילומי המשפחה בטבע.

שעות הצילום המומלצות נקבעות על פי מיקום השמש בשמיים. ככל שהשמש גבוה יותר, היא חזקה יותר ולכן תיצור צללים חזקים יותר, דבר שלדעתי לפחות הרבה פחות יפה ומחמיא. אם נקפיד לצלם בשעות בהן השמש חלשה יותר, כלומר ממש בסמוך לזריחה או לשקיעה, הצללים יהיו מרוככים יותר וההצללות שכן יווצרו יהיו מחמיאים יותר וכל אוירת התמונה תהיה רכה יותר.

לשעון קיץ או חורף יש משמעות גם כן – בשעות החורף, כאשר השקיעה מוקדמת יותר, שעות הצילום יהיו מוקדמות יותר ואילו שעות קיץ, שעות הצילום מאוחרות מאוד, לעיתים שעת ההתחלה תהיה 18:30 בערב ולכן יש לקחת את זה בחשבון אם יש בין המצולמים ילדים קטנים שרגילים לישון בשעות אלה.

מומזנים להציץ בגלרית תמונות של צילומי משפחה בטבע

תמונות משפחה
צילומי משפחה בטבע
צילומי משפחה

צילומי משפחה בים

צילום משפחתי בים הוא סשן בסיגנון חופשי או בשפה המקצועית "לייף סטייל". מה זה אומר? אתם תהיו מי שאתם ואנחנו נהיה שם לתעד את זה.

צילומי משפחה בים יכול להתאים לכם אם:

  • אתם אוהבים, נושמים, חולים, משוגעים על הים? ברגע שאתם רואים את המים הכחולים מפלס הרוח שלכם ממריא? בשניה שכף רגלכם מרגישה את החול החם והרטוב - החיוך לא יורד לכם מהפנים?אם התשובה לכל אלה היא כן - רוצו לקבוע תאריך כי שמחה פנימית אמיתית היא דבר הכי פוטוגני שיש!!
  •  אם אתם לא מרגישים בנוח עם המצלמה, מובכים כשאומרים לכם לחייך, לא יודעים מה לעשות עם הידיים והרגליים בשניה שאתם מבינים שמתעדים אתכם,
    או
    הילדים שלכם עם טמפרמנט שובב (כמו הילדים שלי)? הילדים צעירים מדי לקבל הוראות בימוי? הילדים ביישנים? - זה בדיוק מה שיעבוד!!

תציצו בתמונות שיש כאן אותם מוזמנים להתקשר ולקבל את כל הפרטים... צילומי משפחה בים

תמונות של משפחה
תמונות של משפחה

צילומי משפחה בלבן

חלמתי, חשבתי, תיכננתי ודמיינתי את הסט הזה יותר משנה. סוף סוף הגעתי אל הנחלה ואני יכולה להגיד בראש מורם שהגשתי את החזון שלי - צילומי משפחה - הסט הלבן.

הסט של צילומי משפחה בלבן לא מצטלם בתוך הסטודיו אלא בחוץ, בגינה שלי.

באמצע הגינה נבנה במיוחד עבורי ועבורכם חופה לבנה מדהימה עם וילונות לבנים שמתעופפים עם כל משב רוח וזה מה שהופך את הבוק המשפחתי שלכם לייחודי ופוטוגני במיוחד.

חשוב לדעת שגם כאן, בצילומי משפחה בלבן אנחנו תלויים בשמש ובמזג האויר בפרט.

כנסו לראות תמונות נוספות צילומי משפחה בלבן

צילומי משפחה
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.