צילומי הריון

אייקון-תמונה

מידע

צילומי הריון בסטודיו

במאמא סטודיו יעזרו לך לשמר את התקופה המיוחדת הזו על כל השינויים החלים בגופך בעזרת צילומי הריון מיוחדים.

אין ספק כי צילומי הריון הם מזכרת מיוחדת לתקופה יפה. תמונות ההריון הראשון שלי עדיין תלויות אצלי בסלון סמוך לטלוויזיה. הבן הבכור שלי מאוד אוהב להשוויץ בפני האורחים, שהוא זה הנמצא בבטן הגדולה של אמא.
מאמא סטודיו מאובזר בכל: שמלות, בדים, חצאיות, אביזרים וכו', אשר מתחדשים ללא הרף. יחד עם זאת, אם יש פריט שאת מאוד אוהבת (שמלה אהובה, ג'ינס המחמיא לך, שרשרת, כובע וכד'), כמובן אשמח אם תביאי איתך.

רמת החשיפה של גופך בזמן צילומי הריון בסטודיו תלויה אך ורק בך. יש לי מצולמות המעדיפות להישאר מכוסות בבדים, חולצות, שמלות וכו', ויש לי כאלה שזורמות ומבקשות שאצלם אותן כשאין בגד לגופן והאביזר היחיד הוא הבטן שלהן.... אז כפי שציינתי, רמת החשיפה של תמונות הריון שלך, תלויה אך ורק בך, בהתאם לגבולות שאת מציבה לעצמך.

צילומי הריון הם חוויה עבורך, ולכן חשוב להגיע רגועה. אם את חוששת מול המצלמה ואינך יודעת איך להתנהג מולה – הרי לי חדשות עבורך – רוב המצולמות שלי אינן יודעות! לשם כך אני כאן, אני אנחה אותך, אביים אותך ואעזור לך להתגבר על החשש.

בזמן צילומי הריון בסטודיו נחליף רקעים (לבן ליצירת תמונות נקיות ורקע שחור ליצירת צילומי הריון אומנותיים ורומנטיים, נצטלפ ליד חלון גדול לקבל תמונות הריון חלומיות ולאחרונה הוספתי גם רקעי בד מצויירים ביד שמיובאיים מחו"ל במיוחד לצילומי הריון), נחליף תלבושות (חצאיות, בדים, שרשראות, כסאות, וכו') וכמו כן נשחק עם התאורה ליצירת תמונות אומנותיות.

ממליצה בחום לקרוא עוד קצת מידע צילום הריון - שאלות נפוצות,  כדי לעזור לענות על שאלות שאולי יצוצו לפני הצילומים וכמובן לעבור על גלריית תמונות של צילומי הריון בסטודיו כדי לבחור מראש את התמונות שלא תירצי לוותר עליהן.

 

לכתבה בנושא צילומי הריון של MAKOליחצי כאן

צילומי הריון בטבע

כצלמת הריון אשמח להמליץ בחום על צילומי הריון בטבע כשיש תנאים לכך. שילוב הטבע בבוק ההריון שלך מביא תוצאות מדהימות ומוסיף נופך רומנטי וטבעי לתמונות ההריון שלך.
את צילומי הריון שלך את יכולה לבחור לעשות בסטודיו או בטבע (יש גם חבילה המשלבת את שניהם).
איך להחליט? אני ממליצה לחשוב על כמה פרמטרים:

 • הכי חשוב לדעתי הוא לבחון את התמונות. איזה סוג של צילום הריון את אוהבת יותר? את הדרמטי והאומנותי בסטודיו או את החופשי והמשוחרר של היער? וזה בסדר לאהוב גם וגם...
 • שעות הצילום:
  - את הצילומים בטבע עושים בשעות מאוד ספציפיות של היום (זריחה או שקיעה) כי אנחנו תלויים באור השמש.
  - את הצילומים בסטודיו אפשר לצלם בכל שעות היום בגלל התאורה המלאכותית של הפלאשים
 • מזג האויר:
  בכל שיחה מתייעצים איתי לגבי הנושא הזה אבל אני תמיד אומרת שלא נוכל לחזות מראש במה ניתקל ביום הצילומים.
  את סשן צילום ההריון שלך את קובעת כחודש (לעיתים אף יותר) ולא קיימת תחזית מדוייקת כל כך הרבה זמן מראש.
  אם החלטת שאת אוהבת את צילומי הריון בטבע, צריך לקחת בחשבון שביום הצילום נגלה כי מזג האויר לא לטובתנו (בימי החורף, יכול לרדת גשם או להיות ממש מעונן ובימי הקיץ יש סיכוי לשרב כבד מאוד) ואז נצטרך לקבוע מועד מחדש או להעביר את הצילומים לסטודיו.

צילומי הריון בצפון

 • את צילומי ההריון בטבע אני עושה באזור חדרה, לעומת הסטודיו שנמצא באזור נתניה אז אם חשוב לך לעשות את צילומי הריון בצפון יותר - הצילומים בטבע יהיו נוחים לך יותר מבחינת המרחק.

אם תירצי לקרוא עוד קצת על היתרונות והחיסרונות של צילומי הריון בטבע | צילומי הריון בסטודיו, מוזמנת להיכנס לבלוג שלי

צילומי הריון בטבע
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.