צילומי הריון מתחת למים

אייקון-תמונה

צילום הריון בבריכה

 

פעם ראשונה שראיתי צילום הריון מתחת למים עם שמלה מתנופפת, נשפכת, נמרחת במים – נעתקה נשמתי. מיד ידעתי שאני רוצה לצלם כזה ועוד יותר שמישהו יצלם אותי תמונה כזאת.

אממה הבעיה? הצלמת היתה מארה"ב ואם זה לא מספיק, היא היתה מלוס אנג'לס הרחוקה פלוס פלוס.... קיבלתי רגליים קרות ומאז צילומי הריון מתחת למים תויקו באחת המגירות בראש שלי תחת השם – כשיהיה לי הזמן.

 

בוק הריון עם מים

לפני כמה שנים בנינו בריכה בחצר. זאת לא בריכה גדולה אלא גודל שסטנדרטי כזה של חברת אינטקס. ברגע שסיימו לבנות את הדק סביבה, שוב חזרתי לטירוף הזה של – חייבת לצלם מתחת למים ויהיה מה! חייבת לייצר צילום הריון בבריכה! זה הרי ממש כאן, בחצר שלי – מה הבעיה? כנסי וצלמי כבר!

ואז התחיל השד הפאסימי על כתף שמאל להציק לי –

את באמת תכניסי ציוד של 20 אלף שקל למים? יש לך את האומץ?

שלושה ימים הסתובבתי עם המחשבה ואז התחלתי לבדוק כמה יעלה לי לאבטח את הציוד שךי, היכן קונים מגן טוב למצלמה שאשכרה ישמור עליה בפני חדירת מים.

איך אגיד את זה? המחירים היו לא נורמליים... אל תשכחו שאני לא מחפשת סתם ניילון כמו הקייסים האלה שמוכרים בכמה עשרות שקלים להכניס לתוכו ניידים כשעושים טיול הליכה במים – אני מחפשת משהו שעשוי מחומר לא חדיר למים, שאפשר דרכו להזיז את ההגדרות של המצלמה (חלקו בטאץ') והחלק הכי חשוב – לצלם דרך ניילון מבלי שזה יפגע באיכות התמונה ולא יראו שצולם דרך משהו... קשוח הא?

ואז – אחרי שאשקיע בזה אלפי יורו – מה יקרה אם יש דפקט בייצור והמלצה שלי תירטב? מה אז?

שוב וויתרתי.

בחלוף השנים חזרתי למחשבה הזאת כי אני באמת חולמת לעשות את זה ובכל פעם משהו אחר עצר אותי ועד היום החלטתי שלא להחליט.

אולי יום אחד שיהיה לי אומץ.

תמונות הריון

 

בינתיים אחת המדריכות צילום שלי שרובן גרות בארה"ב, לימדה אותי טריק קטן איך ליצור אשליית מים בפוטושופ אומנם לא צילומי הריון מתחת למים אבל גם קצת מים עושים עבור הנפש שלי את העבודה – מוזמנים להציץ כאן צילומי הריון בסטודיו ועוד תמונה שאני ממש אוהבת צילומי הריון בסטודיו

 

אם יש לכם רעיון עבורי איך לאבטח את המצלמה שלי מתחת למים, אבל באמת לאבטח ושהתמונות יהיו איכותיות – תהיו חברים – שלחו לינקים של הציוד.

אם בא לכם לראות גם צילומי הריון בטבע מוזמנים לכאן: צילומי הריון בטבע - גלריה

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.