צילום ילדים בעיתונות

צילום ילדים

צילום ילדים הוא תחום שקיים כמעט בכל אחד מהחבילות שיש במאמא סטודיו: צילומי הריון עם הילדים הגדולים, צילומי ניובורן שכוללים את התינוק עצמו וגם את האחים שלו), צילומי משפחה וכמובן גם בבוק בת מצווה (כי הרי לא משנה בת כמה היא, היא תמיד הילדה שלך... לא?)

צילום תינוקות

אפשר לראות כאן צילום של ילדים לאורך העשור האחרון שהתפרסמו בעיתונים השונים. בכל ארוע חשוב (אלו שחוזרים בכל שנה כמו יום העצמאות או אלו שחוזרים רק פעם ב 4 שנים כמו המונדיאל) הרמנו הפקה שלמה שכללה: סטייליסטים, מאפשרים, בגדים של החברות המובילות בשוק וכמובן - צלמת (שזאת אני :)).

צילומי משפחה

לצערי, העיתונות המודפסת דועכת כבר שנים רבות ובשנת 2018 העיתונים הפסיקו להוציא את הגיליונות המודפסים ועברו לגיליונות האינטרנטיים. כמובן שלאחר המעבר העיתון הפסיק לייצר שערים ומה שאתם רואים כאן זה בעצם היסטוריה (לפחות עבורי).

תמונות של משפחה

צילומי ילדים דורש סבלנות רבה, דיוק אבל הכי חשובה היא המהירות. ישנם ילדים רגועים, זורמים, מחייכים ומשתפי פעולה (סתם, אין באמת כאלה, לפחות לא אצלי...) ויש ילדים שחוששים במקום חדש, רוצים את אמא שלהם לידם, סקרנים ורוצים לגעת בכל דבר ולכן צילומי הילדים יהיו בהתאם. מהירים וקולעים.