צילום הריון

אייקון-תמונה

איך מתנהל סשן צילום הריון?

צילומי הריון בסטודיו

 

בחרתי לפרט לך כאן את כל השלבים של צילומי ההריון במאמא סטודיו כי אני מאמינה שככל שתגיעי יותר מוכנה לצילומי ההריון ותדעי לקראת מה את הולכת, כך תהיי רגועה יותר:

 

הסטודיו

מאמא סטודיו ממוקם בגבעת שפירא (מושב קטן בחבצלת השרון) כ-20 דקות מת"א ממש על כביש החוף. המושב הוא רגוע ושלו וכך גם האוירה בסטודיו.

האביזרים בסטודיו מיובאים רובם מחו"ל ומותאמים בדיוק ליצירת בוק הריון מושלם עבורך.

התאורה בסטודיו מבוססת על פלאשים חשמליים מקצועיים ולכן אין אנו תלויים במזג האויר ובשעות האור שבחוץ.

יתרון בולט במיקום הסטודיו הוא חניה בשפע.

 

איפור

ההגעה לצילומי ההריון שלך היא כאשר את מוכנה לצילומים הן מבחינת שיער והן מבחינת איפור.

במידה ובחרת בחבילת צילום הריון הכוללת מאפרת מקצועית המתמחה באיפור המותאם לתנאי התאורה בסטודיו, האיפור יעשה אצל המאפרת בסטודיו.

אם לא בחרת בחבילה הכוללת איפור, מומלץ להתאפר עוד בטרם ההגעה לסטודיו. חשוב מאוד להביא את האיפור שלך איתך למקרה שנצטרך לחזק או לטשטש אותו.

בוק הריון

צילומי משפחה

אם יש לך ילדים נוספים, מומלץ לבחור בחבילה אשר משלבת צילומי הריון עם צילומי משפחה. החבילה המשולבת ארוכה יותר ותכלול צילומי משפחה בכמה ווריאציות: צילום משפחתי, צילום רק עם האבא, צילום שלך לבד עם הילדים בדגש על הבטן וכמובן צילום של כל ילד לבדו.

 

סשן צילום ההריון

אם הגעת לבד, או עם הבעל בלבד, מתחילים מיד את הצילומים. כפי שציינתי כבר במאמר טיפים לצילומי הריון גם כאן חשוב לעשות עבודה מוקדמת ולבחור את סגנון התמונות אליהן את מתחברת כולל דגש על האביזרים. המבחר בסטודיו הוא עצום ולא ניתן להצטלם עם כולם מפאת הזמן.

הסשן מתחיל בסריקה קצרה של הפריטים שבחרת להביא איתך (אם בכלל) והתאמתם לרקע / תנוחה וכדומה.

לאחר מכן, נשב ביחד ותראי לי אילו תמונות את הכי מתחברת אליהן כדי להבין מה הסגנון שלך. נאגד את האביזרים והתכשיטים שהכי אהבת ויוצאים לדרך... כאן המקום לציין שמידת החשיפה של הגוף שלך תלויה אך ורק בך. יש נשים שמוכנות להפטר מכל האביזרים ולהשתמש בבטן שלהן כאביזר הראשי (בסגנון דמי מור) ויש כאלה שמעדיפות תמונות צנועות יותר כאשר הבטן חשופה פחות אם בכלל...

 

תמונות הריון

סשן הצילום הוא שלך, את הוא המרכז וכל השאר נועד רק לקשט, להעצים ולהבליט אותך. אני יוצאת מתוך נקודת ההנחה שאת, בדיוק כמו שאר המצולמות, לא דוגמנית וותיקה עם ניסיון של שנים מול מצלמת סטילס ולכן אנחה ואביים אותך איך לעמוד, לאן להסתכל ומה מחמיא לך יותר. תוך כמה דקות כבר תרגישי נינוחה יותר, תתרגלי לפלאשים ותתחילי להנות מכל תשומת הלב שניתנת לך.

אחרי הצילומים

לא אשקר לך, זה החלק הכי קשה ואני לא יכולה לעזור לך איתו...

כשבוע לאחר צילום ההריון שלך תקבלי במייל קישור לכל תמונות הגלם שלך. תמונות הגלם האלה הן לא באיכות הדפסה כי הן מכווצות ומיועדות לצפייה במחשב בלבד.

לאחר שתיבחרי את התמונות שאת הכי אוהבת (מס' התמונות תלוי בחבילה שבחרת) אני אעבדן אותן בפוטושופ תוך 21 ימי עבודה.

אם לא בחרת באופצית האלבום – התמונות ישלחו אליך דרך הג'מבו מייל, דרכו תוכלי להוריד אותן למחשב ברזולוציה מקורית (גבוה מאוד).

אם בחרת באלבום, תוכלי לבחור בין איסוף עצמי ממני או בשליח עד הבית (בתוספת תשלום).

 

פוטושופ:

התמונות שתבחרי מתוך סשן צילום הריון שלך, יעברו עיבוד פוטושופי עדין: ניקיון "ליכלוך" על הריצפה, המרה לשחור לבן, צביעה סלקטיבית (צביעת התמונה בשחור לבן והשארת פריט אחד צבעוני), החלקת הבטן מפס הריון או סימני מתיחה, העלמת פצעונים, שריטות או עקיצות והדגשת צבעים בתמונה.

הדגש שלי הוא על עיבוד עדין. החכמה היא לעבד תמונה כך שעדין תיראה "טבעית והגיונית" ושהשינויים יהיו כה מינוריים עד שלא תוכלי להבחין בהם אלא כשתסתכלי בתמונות ("לפני" ו"אחרי") אחת מול השניה.

אם תירצי לראות דוגמאות של עיבודי פוטושופ של לפני ואחרי, את מוזמנת לקרוא את המאמר שכתבתי פוטושופ – האם זה הכרחי?

 

פיתוחי קנבסים ואלבומים:

כצלמת, אני מקבלת מחירי קנבס אטרקטיביים יותר מלקוח מזדמן, אם זה משהו שרלוונטי לך, אשמח להציע הצעת מחיר בתום הצילומים או שתוכלי להציץ בלשונית מחירון באתר שלי.

 

תשלום:

התשלום מתבצע בתום הצילומים במזומן, צ'ק או באשראי (לא כולל דיינרס ואמריקן אקספרס). כמובן שתופק חשבונית מיד עם התשלום.

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.