צילום הריון

אייקון-תמונה

איך להתכונן?

צילומי הריון

 

עבודת שטח ובחירת תמונות אהובות במיוחד מתיק העבודות

נושא צילום הריון הוא הנושא החם ביותר מאז שסלבריטאיות בחרו לחשוף עצמן עם הבטן בשערי עיתונים בין לאומיים. מגוון האביזרים בתחום הזה הוא עצום, סגנונות הצילום הם כה רחבים שקשה לעקוב אחרי כולם, ולכן חשוב לבצע עבודה מוקדמת (כשבוע מראש ולא שעה לפני הצילומים) ולהציץ בתיק העבודות של הצלמת. אני ממליצה לרשום או לצלם מסך עם 10 התמונות שאת הכי אוהבת. כפי שתוכלי לקרוא במאמר איך מתנהל סשן צילומי הריון בתחילת הסשן, נשב אני ואת כדי ללמוד ממך מהו הסגנון שלך ולמה את הכי מתחברת כדי שהתוצאה הסופית תשקף את הטעם האישי שלך בצורה הכי טובה.

תמונות הריון

טיפוח:

כל נושא הטיפוח הוא חשוב לא פחות מהאביזרים והתאורה המחמיאה.... אנחנו נוכל להשיג תמונה מושלמת, אך יכול להיות פרט אחד קטן שיכול "לקלקל" אותה כמו שיער לא מטופח או ציפורן עם לק מתקלף וחשוב לזכור כי לא הכל ניתן לתקן בפוטשופ. בסיום הצילומים לא נוכל לשנות את הדברים הקטנים ולכן אני ממליצה להגיע לצילומי ההריון מטופחים מכף רגל ועד ראש – ואני אפרט:

איפור

לאיפור שלך יש השפעה גדולה לתוצאה הסופית בתמונות ההריון שלך. אם את יודעת להתאפר בעצמך, עשי זאת בבית תחת הקו המנחה כי תאורת הפלאשים בסטודיו חזקה מאוד ולכן מומלץ להשתמש במייק-אפ, פודרה ואף סומק בכמות קצת יותר גדולה מהיומיום. כמובן שמומלץ להביא את האיפור איתך כדי לתקן / לשנות במקום אם יש צורך.

אם אינך מתאפרת ביומיום או אינך יודעת להתאפר, מומלץ להזמין מאפרת מקצועית אשר מתמחה באיפור תחת תאורת הפלאשים.

אם אינך מכירה מאפרת מקצועית, את מוזמנת לפנות אלי להמלצה.

 

 

שיער

סדרי את השיער באופן שאת הכי אוהבת כך שתוכלי להרגיש נוח. מומלץ להביא איתך סיכה או סרט שאת אוהבת אם נירצה לגוון את סידור השיער.

אם הינך צובעת את השיער, הקפידי לצבוע אותו קרוב לצילומים כדי להימנע משורשים מבצבצים.

לרוב נתחיל עם שיער פזור ויתכן כי לאורך הצילומי ההריון שלך נשנה אותו כדי ליצור גיוון.

 

ציפורניים

הציפורניים הקטנות האלה יכולות לפעמים לשדרג כל תמונה. קחי בחשבון שברוב התמונות הידיים שלך מונחות על הבטן ולכן הן הופכות להיות האלמנט השני הכי חשוב בתמונה (אחרי הבטן שלך), תוסיפי לזה לק בצבע שאת אוהבת – והנה קיבלת תמונת הריון מנצחת!

 

בן הזוג שלך

נכון שלא חשבת על זה? אז, כן... גם לטפח את הבן זוג שלך זה חשוב.

תקפידי שהוא יגיע מגולח ומסופר. אם הוא בעל זקן, גם אותו חשוב לטפח לפני הצילומים.

והכי חשוב – לתאם ציפיות מולו לפני הצילומים – הוא חייב להגיע במצב רוח טוב לא פחות ממך כי התמויכה שלו והזרימה שלו חשובה לא פחות להצלחת הצילומי ההריון שלך.

תזכרי – את אולי זאת שבהריון, אבל זהו הריון של שניכם והוא לא חשוב פחות ממך.

בוק הריון

מה ללבוש ביום שאת מגיעה לצילומים?

ביום הצילומים חשוב ללבוש בגדים נוחים ולא צמודים כדי להימנע מסימנים על העור שלך בזמן צילומי ההריון כמו גומי, ג'ינס או חזיה. כי כפי שכבר ציינתי לא פעם אחת, המצלמה קולטת הכל, גם את הפרטים הכי קטנים.

נעלים

זה החלק הכי חשוב ביום יום שלנו, אך בצילומי הריון אין להן מקום. הן בצילומי הריון בסטודיו והן בצילומי הריון בטבע אתם מצולמים כאשר אתם יחפים.

בצילומי הריון בסטודיו תוכלי להגיע עם נעליים לבחירתך, אותן נחלוץ בתחילת צילום ההריון ותהיי יחפה לאורך כל הסשן.

בצילומי הריון בטבע מומלץ להגיע עם נעליים קלות להסרה כמו כפכפים כדי שתוכלי לצעוד ממקום למקום בנוחות ואז לפני צילום התמונה תחלצי אותן.

 

תזונה

צילומי ההריון מתנהלים בשלווה וברוגע, אך הם יכולים להיות מאוד מעייפים במיוחד לנשים בהריון. חשוב לאכול משהו קטן לפני תחילת הסשן כדי להישאר רעננה ועם אנרגיות אך מצד שני לא עם קיבה מלאה עד אפס מקום כי צילומי הריון כוללים עמידה ושכיבה בזויות שונות וחשוב תרגישי בנוח ולא כבדה מדי.

 

מצב רוח

צילומי ההריון שלך אמורים להיות חוויה טובה עבורך, לכן השתדלי להשאיר את הדאגות בבית, ותגיעי רגועה ונינוחה. אם תגיעי לחוצה ועצבנית, החוויה תהפוך עבורך לפחות חיובית וכך יראו גם התמונות שלך.

אם את מתרגשת לקראת הצילומים, אז תדעי שאת לא יוצאת דופן – כך כולן מרגישות וזה נורמלי. כולן חוששות שהן לא תדענה מה לעשות מול העדשה, אבל בשביל זה אני כאן.... אני אנחה אותך, אביים אותך ואסביר לך מה מחמיא לך יותר בתמונה כך שתוכלי להרגיש הכי בנוח ולזכות בחוויה החיובית שלה את מצפה.

 

לחץ ואיחורים

חלק מנושא מצב הרוח הוא ההגעה בזמן. אם תגיעי לצילומי ההריון שלך בדקה האחרונה או אף תאחרי, את תגיעי עצבנית (על הבעל כי הוא התבלבל בדרך) ולחוצה, דבר שיתבטא בתמונות שלך. חשוב לקחת מקדמי בטיחות של פקקים אשר יכולים לנבוע מהשעה, מהיום או ממזג האויר. אם תקדימי לצאת מהבית / עבודה בזמן, תגיעי נינוחה ורגועה, תוכלי להתארגן בנחת ולהתחיל לייצר את המזכרת הנהדרת הזאת כשחיוך מרוח לך על הפנים....

אם יש לך המלצות נוספות או טיפים שווים שיכולים לעזור למצולמות שלי, בבקשה תרגישי חופשי לכתוב לי...

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.