עוגות קייק סמאש

אייקון-תמונה

עוגות קייק סמאש

טרנד צילומי הקייק סמאש הגיע לפני מספר שנים גם לארץ. אלפי אימהות שחוגגות יום הולדת שנה לילד/ה שלהן בוחרות לתעד אותם בצילומי סמאש קייק, כלומר תוך כדי מעיכת עוגת יום ההולדת הראשונה שלהם.

הטרנד הזה בנוי כמו מסיבת יום הולדת שמחה וצבעונית ולכן חשוב מאוד לכלול רקעים צבעוניים, קישוטים מיוחדים, בגד התואם בצבעים ומיועד ספציפית לסוג הצילום הזה ו.... כמובן העוגה.

העוגה, לדעתי, היא החלק הכי חשוב בצילומי קייק סמאש. הצבע שלה חייב להתאים לצבע הרקע וללבוש של התינוק/ת ולא פחות חשוב המרקמים שלה חייבים להתאים לאופי הילד.

כאשר באים לבחור את העוגה המתאימה לצילומי קייק סמאש, חשוב לקחת בחשבון כמה וכמה נקודות:

  • איך את מתייחסת לליכלוך? האם את אוהבת את התמונות של הילד שלך שהוא מרוח בקרם בכל הפנים? או שאת מעדיפה ליכלוך סולידי יותר? כמה חתיכות שוקולוד על הפנים וזה מספיק?

אם את אוהבת ליכלוך – חשוב שתיבחרי עוגה עם  קרם/קצפת עליה כי אין כמו מריחת קצפת על הפנים  בשביל להעביר את המסר וכמובן שזה נורא מוסיף לצבעוניות צילומי הקייקסמאש.

אם את לא חובבת ליכלוך כל כך (על הילד או בתמונות) – ממליצה לך לבחור עוגות שמעוצבות בעזרת בצק סוכר בלבד.

  • האם האופי של הילד מתאים לליכלוך? האם הוא נגעל ממנו או נהנה ממנו? התשובה לכך היא קריטית להצלחת צילומי קייק סמאש:

אם הילד נהנה מליכלוך ומחפש כל הזדמנות לדחוף את ידיו לתוף הפסטה, הקוטג' או כל מעדן שתגישי לו – את מוזמנת לבחור את העוגות שמשלבות גם קרם/קצפת בעוגות. הילד שלך יהנה מזה בטירוף!

אם הילד נגעל בדרך כלל ממרקמים, חושש לגעת בדשא, בחול או בכל דבר שיש בו מן הליכלוך – בבקשה תשקלי פעמיים אם הוא בכלל מתאים לצילומי קייקסמאש ואם החלטת שכן – מומלץ לבחור עבורו את העוגות שלא מכילות קצפת אלא רק בצק סוכר.

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.