סמאש קייק

בים

אייקון-תמונה

קייק סמאש

טוב, טוב, זה הדבר הכי טוב שקרה לי בתחום הצילום בשנים האחרונות! לא יודעת אם אני זאת שהמצאתי את הגלגל – אבל אני מאושרת כאילו מינימום גיליתי את אמריקה!

צילומי סמאש קייק עלו לארץ מארצות הברית כבר לפני מעלה מעשור.

הקונספט הוא פשוט ומגניב – ילד שחוגג את יום הולדתו הראשון חוגג לעיני המצלמה עם עוגה צבעונית וטעימה. כמובן שזה כרוך בלא מעט ליכלוך (מבחינתי ילד מלוכלך זה הדבר הכי פוטוגני שאפשר לצלם), צחוקים (לעיתים גם בכי וזה גם דבר לגיטימי) ובעיקר חווית חושים  ומרקמים לראשונה של הילד.

עשור מאוחר יותר, אפשר להגיד שכבר ראיתי הכל. פגשתי את כל סוגי הילדים – את אלה שעפים על העוגה, הטעם שלה, הליכלוך והצבעים העזים וגם את אלה שזאת לא "כוס התה שלהם" וגם זה בסדר גמור.

צילומי משפחה

כמו כל סיפור טוב, הכל מתחיל במיקרה. בטעות. לא מתוכנן.

אחת הלקוחות שלי, שזאת לא ממש הפעם הראשונה שהיא פגשה אותי לצילומים, התלבטה בין צילומי משפחה בים לבין צילומי סמאש קייק סטנדרטיים לכבוד יום הולדת הראשון של דניאל, הבן הבכור שלה..

אחרי התלבטות ארוכה, החלטנו לזרום על צילומי משפחה בים.

כאשר ניפגשנו, מלבד כל התיקים היא הוציאה גם קופסה. כששאלתי אותה לפשר ההפתעה, התברר שהיא אפתה (בעצמה! איזה אומץ!) עוגה ורוצה שנשלב את העוגה בצילומים בים.

אמאאאאאאאאאאאאאאאאאאא איך התרגשתי!

 

אז תחילה צילמנו את כל מה שחייב: אותם מטיילים בחוף, תמונות של חיבוקים ונשיקות, קצת (הרבה) תמונות עם האמא וקצת (באמת קצת) תמונות עם האבא... כמובן שהיו גם תמונות של מים ושיגועים והשארנו כמה דקות ממש לקראת השקיעה לתמונות עם העוגה.

איזה כיף שהאמא ככה הפתיעה אותי! זה היה רעיון מבריק!

משם הכדור של הרעיון כבר התגלגל והספקתי לפגוש עוד לא מעט משפחות שאהבו את הרעיון. תוכלו למצוא בין התמונות משפחות משוגעות שהפכו את קייק סמאש לקרב אוכל של חתיכות עוגה מתעופפות לכל עבר, של מעיכת עוגות לתוך הפנים, משפחות של צחוקים עד דמעות והכי חשוב חווית מיוחדת במינה עם תיעוד שלי.

אני ממש אהבתי את הרעיון ואתם?

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.