איך מתנהל סשן צילום הריון? חלק ב

סשן הצילום הוא שלך, את הוא המרכז וכל השאר נועד רק לקשט, להעצים ולהבליט אותך. אני יוצאת מתוך נקודת ההנחה שאת, בדיוק כמו שאר המצולמות, לא דוגמנית וותיקה עם ניסיון של שנים מול מצלמת סטילס ולכן אנחה ואביים אותך איך לעמוד, לאן להסתכל ומה מחמיא לך יותר. תוך כמה דקות כבר תרגישי נינוחה יותר, תתרגלי לפלאשים ותתחילי להנות מכל תשומת הלב שניתנת לך.

צילום הריון בטבע

צילום הריון

אחרי הצילומים

לא אשקר לך, זה החלק הכי קשה ואני לא יכולה לעזור לך איתו…

כשבוע לאחר צילום ההריון שלך תקבלי במייל קישור לכל תמונות הגלם שלך. תמונות הגלם האלה הן לא באיכות הדפסה כי הן מכווצות ומיועדות לצפייה במחשב בלבד.

לאחר שתיבחרי את התמונות שאת הכי אוהבת (מס' התמונות תלוי בחבילה שבחרת) אני אעבדן אותן בפוטושופ תוך 14 ימי עבודה.

אם לא בחרת באופצית האלבום – התמונות ישלחו אליך דרך הג'מבו מייל, דרכו תוכלי להוריד אותן למחשב ברזולוציה מקורית (גבוה מאוד).

אם בחרת באלבום, תוכלי לבחור בין איסוף עצמי ממני או בשליח עד הבית (בתוספת תשלום).

צילומי הריון בטבע

צילומי הריון

פוטושופ:

התמונות שתבחרי מתוך סשן צילום הריון שלך, יעברו עיבוד פוטושופי עדין: ניקיון "ליכלוך" על הריצפה, המרה לשחור לבן, צביעה סלקטיבית (צביעת התמונה בשחור לבן והשארת פריט אחד צבעוני), החלקת הבטן מפס הריון או סימני מתיחה, העלמת פצעונים, שריטות או עקיצות והדגשת צבעים בתמונה.

הדגש שלי הוא על עיבוד עדין. החכמה היא לעבד תמונה כך שעדין תיראה "טבעית והגיונית" ושהשינויים יהיו כה מינוריים עד שלא תוכלי להבחין בהם אלא כשתסתכלי בתמונות ("לפני" ו"אחרי") אחת מול השניה.

אם תירצי לראות דוגמאות של עיבודי פוטושופ של לפני ואחרי, את מוזמנת לקרוא את המאמר שכתבתי פוטושופ – האם זה הכרחי?

צילומי הריון בטבע

צילומי הריון בטבע

פיתוחי קנבסים ואלבומים:

כצלמת, אני מקבלת מחירי קנבס אטרקטיביים יותר מלקוח מזדמן, אם זה משהו שרלוונטי לך, אשמח להציע הצעת מחיר בתום הצילומים או שתוכלי להציץ בלשונית מחירון באתר שלי.

צילומי הריון בטבע

צילומי הריון

תשלום:

התשלום מתבצע בתום הצילומים במזומן, צ'ק או באשראי (לא כולל דיינרס ואמריקן אקספרס). כמובן שתופק חשבונית מיד עם התשלום.

צילומי הריון בטבע

צילומי הריון

השאר תגובה