בוק לבת מצווה – איך להתכונן? המשך מהפוסט הקודם…

בשנים האחרונות יוצא לי לצלם בוק לבת מצווה כמעט כל יום.
פגשתי המון סוגים של מתבגרות וחייבת לציין שכולן, ללא יוצא מהכלל, ילדות טובות, מכבדות, מעריכות והכי הכי – יודעות מה באמת חשוב.

בפוסט הקודם פירטתי איך להתכונן לצילומי בוק לבת מצווה שלך מבחינה אסטתית: שיער, איפור (מי צריך אותו בכלל בגיל 12?), ציפורניים ועוד.

הפעם, ארצה להתמקד בבגדים או יותר נכון על מה לשים דגש.

בוק לבת מצווה

בוק בת מצווה

אז,

בוק לבת מצווה – ביגוד:

אוייייי ביגוד, זה יכול לשמח את ילדת בת המצווה או להעציב – נורא תלוי באופי. עד כה נתקלתי בכמה סוגי מצולמות:

– ישנן בנות שיש להן כל כך הרבה טעם אישי וסטייל שהן יודעות מראש בדיוק אילו בגדים יצולמו בבוק לבת מצווה שלהן, עד לרמת הסיכה על הראש, הנעליים ואפילו צבע הגרביים.

בוק לבת מצווה

בוק לבת מצווה

– ישנן בנות שמרוב שיש להן הרבה היצע – הן נורא מתבלבלות ולא יודעות איפה להתחיל כדי להרכיב את הסטים לבוק הבת מצווה שלהן ולכן מגיעות עם 2 מזוודות ענקיות ליום הצילום ונותנות לי להרכיב להן.

בוק לבת מצווה

בוק לבת מצווה – איך להתכונן?

– ישנן בנות שאין להן הרבה בגדים בארון ומתקשות להחליט ולהרכיב סטים לבוק הבת מצווה שלהן – ולהן אני תמיד אומרת: לא צריך הרבה ולא צריך משהו גרנדיוזי. גם ג'ינס עם חולצת טישרט לבנה תעשה את העבודה עם האביזרים הנכונים (שאני מביאה איתי). טאץ, קטן עושה את כל ההבדל – רק סימכי עלי.

בוק לבת מצווה

בוק בת מצווה

– ישנן בנות (ואלו הבנות שתמיד אתחבר אליהן כי בדיוק כזאת הייתי) שפשוט לא אוהבות "בגדי בנות": לא אוהבות שמלות, לא אוהבות חצאיות, מרגישות לא בנוח בג'ינס או כל דבר שגורם להם אי נוחות – כל מה שהן רוצות זה בגדי ספורט ואיתם הן פורחות, מסוגלות לקפוץ, לשכב על הריצפה או כל שטות אחרת שאבקש מהן. אז אם את מהבנות האלה – תרגישי הכי נוח ותביאי איתך רק את הבגדים שנותנות לך הרגשה טובה כי כמו שאומרים – את הכי יפה כשנוח לך.

בוק לבת מצווה

בוק בצת מצווה בטבע

לכל סוגי הבנות שציינתי לעיל, יש לי מסר חשוב להעביר: לא הבגדים שעל גופך הם אלה שקובעים אם הבוק שלך יהיה יפה או לא, אלא זאת את! את מהממת כפי שאת, את לא צריכה להשתנות בהתאם לטרנדים הקיימים בשוק:

את לא אוהבת שמלות? מי צריך אותן בכלל!

את לא אוהבת נעלי עקב – מעולה! תצטלמי יחפה

את אוהבת בגדים פשוטים – מושלם! זה הכי יפה!

את אוהבת להשקיע במראה שלך? – הכי טוב כי התמונות ישקפו בדיוק את מי שאת.

בוק לבת מצווה

צילום בת מצווה

ונקודה אחרונה – אם את מתלבטת לגבי הבגד, תביאי איתך לצילומים ונחליט ביחד.

נתראה בצילומי בוק לבת מצווה שלך.

בוק לבת מצווה

צילומי בת מצווה

השאר תגובה