איך להתכונן לצילומי בוק בת מצווה שלך? חלק א'

בוק בת מצווה תפס תאוצה בשנים האחרונות ויותר בנות בוחרות להצטלם ולהפיק בוק בת מצווה משלהן.

בוק בת מצווה

בוק בת מצווה

מה על הפרק? יום צילומים מושקע עם בגדים להחלפה, בלונים, כתרים, נעליים, שמלות מנופחות, זרי פרחים לראש ובטח עוד כמה דברים שאני שוכחת.

הלוקיישנים של הצילום מגוונים גם הם: יש אפשרות לצלם את בוק הבת מצווה בים, בסטודיו או אפילו ביער – הכל הולך, כל עוד יהיה מיוחד.

בוק בת מצווה

בוק לבת מצווה

אבל מה באמת חשוב להכין מראש? איך נכון להתכונן לבוק הבת מצווה שלך?

אנסה לתת כאן כמה טיפים בסיסיים.

בוק בת מצווה

בוק בת מצווה מחיר

עבודת שטח ובחירת תמונות אהובות במיוחד מתיק העבודות

הטיפ הראשון לבוק הבת מצווה שלך הוא קודם כל לבחור את הצלם שאת הכי מתחברת אליו ולתמונות שלו כך שישקפו את טעמך האישי. אני מאמינה שזאת הנקודה הכי חשובה, כל השאר חשוב פחות.
אם הצלם אוהב לצלם תמונות חשוכות וכהות – ואת בעצם אוהבת תמונות בהירות ומוארות – לא משנה איך תתכונני לצילומי בוק הבת מצווה שלך – את לא תתחברי לתוצאה. כנ"ל אם הצלם מצלם רק בסטודיו ואת ילדת טבע באופייך – לא תהני מהחוויה ובטח לא מהתוצאה.

בוק בת מצווה

בוק בת מצווה בטבע

טיפוח בבוק בת מצווה:

כל נושא הטיפוח הוא חשוב לא פחות מהאביזרים והתאורה המחמיאה…. אנחנו נוכל להשיג תמונה מושלמת, אך יכול להיות פרט אחד קטן שיכול "לקלקל" אותה כמו שיער לא מטופח או ציפורן עם לק מתקלף ולא הכל ניתן לתקן בפוטשופ. חשוב שתזכרי שבסיום הצילומים לא נוכל לשנות את הדברים הקטנים ולכן אני ממליצה להגיע לצילומי בוק הבת מצווה מטופחים מכף רגל ועד ראש – ואני אפרט:

בוק בת מצווה

איך להתכונן לצילומי בוק בת מצווה שלך

איפור

קודם כל, אקדים ואומר כי אינני מתחברת / אוהבת איפור על ילדות בנות 12 בבוק הבת מצווה שלהן. לטעמי, האיפור מבגר נורא והופך את הצילומים להפקת אופנה במקום חוויה תמימה של ילדת בת מצווה.

אבל,

לאיפור שלך יש השפעה גדולה לתוצאה הסופית בבוק הבת מצווה במיוחד אם הילדה סובלת מבעיית עור כמו אקנה קשה או אפילו שיזוף לא ששוה ומחמיא (קרה לי פעם עם ילדה שהתחביב שלה הוא גלישה וכיוון שרוב היום מבלה בים עם משקפי שמש, השיזוף הלא אחיד היה בולט לעין).

אם אינך יודעת להתאפר או לאפר אחרים, מומלץ להזמין מאפרת מקצועית אשר מתמחה באיפור לילדות צעירות.

בוק בת מצווה

בוק בת מצווה בים

שיער

סדרי את השיער באופן שאת הכי אוהבת כך שתוכלי להרגיש נוח. מומלץ להביא איתך סיכה או סרט שאת אוהבת אם נירצה לגוון את סידור השיער.

גם כאן חשוב לי לציין כי אינני אוהבת תסרוקות מוגזמות ביום הצילומים. סגנון הצילום שלי הוא חופשי ומשחורר ולכן אם השיער יהיה אסוף עם תוספות של ספריי וג'ל, הוא לא ינוע יחד איתך ולא יתן לרוח להעיף אותו – וחבל לי.

ונקודה נוספת שחשוב שתזכרי – אם הינך מגיעה לצילומים עם פן בשיער ואחד הלוקיישנים שבחרת הוא ים – קחי בחשבון שהלחות של הים תשפיע על איכות הפן תוך דקות ספורות.

בוק בת מצווה

צילומי בת מצווה

ציפורניים

הציפורניים הקטנות האלה יכולות לפעמים לשדרג כל תמונה. קחי בחשבון שברוב התמונות הידיים שלך מופיעות, ולכן יש להן מקום חשוב בתמונות בוק הבת מצווה שלך. אם את אוהבת, תמרחי לק בצבע שאת אוהבת – והנה קיבלת ידיים מטופחות וציפורניים שמוסיפות עוד צבע לתמונה!

בוק בת מצווה

צילום בת מצווה

המשך טיפים לאיך להתכונן לבוק הבת מצווה של, בפוסט הבא…

השאר תגובה